Peneraju Pentadbiran

Pengurus Besar Yayasan Perak

penerajuPentadbiran1   penerajuPentadbiran2   penerajuPentadbiran3
         

Y.Bhg. Dato’ Mohamed Tarmizi Bin Tahir

(1984-1993)

 

Y.Bhg. Dato’ Mohd Annuar Bin Zaini

(1993-1999)

 

Y.Bhg. Dato’ Dr. Hj. Ahmad Salludin Bin Yeop Mat Dali

(1999-2003)

         
penerajuPentadbiran4   penerajuPentadbiran5   penerajuPentadbiran6
         

Y. Bhg. Dato’ Abdul Jamil Bin Mat Kasa

(2004-2011)

 

Y.Bhg. Dr Ahmad Fadzli Bin
Ahmad Tajuddin

(Feb 2012 – Feb 2014)

 

Y.Bhg. Dato’ Dr Zulkapli Bin Mohamed

(Feb 2014 – Dis 2014)

         
penerajupentadbiran7   penerajupentadbiran8   penerajupentadbiran9
         

Y.Bhg. Tuan Abdul Razak Bin Mohamed 

(Feb 2015 – Okt 2016)

 

Y.Bhg. Puan Aida Hazlyn binti Hassan

(Dis 2016 – Feb 2019)

 

Tuan Haji Mohammad Yusoff bin Abustan

 (Mac 2019 – Jun 2020)

penerajupentadbiran10  
     

Tuan Azrul Sani bin Ibrahim 

(Julai 2020 – Kini)