Peneraju Utama

Pengerusi Yayasan Perak

peneraju1   peneraju2""   peneraju3

Y.A.B. Dato’ Haji Wan Mohamed Bin Haji Wan Teh
SPCM., PJK., JP.

Pengerusi Pertama

(12/7/1979 – 1/3/1983)

 

Y.A.B. Tan Sri Dato’ Seri DiRaja Dr. Haji Ramli Ngah Talib
PSM., SPSA., SPCM., AMN., JP.

Pengerusi Ke-2

(1/3/1983 – 3/12/1999)

 

Y.A.B. Dato’ Seri DiRaja Mohamad Tajol Rosli Bin Ghazali
SPSA., SPMP., DGSM., DPMP., AMP.

Pengerusi Ke-3

(3/12/1999 – 1/6/2002)

 

       
peneraju4   peneraju5   peneraju6

Y.B. Dato’ Seri Haji Ahmad Husni Bin Mohamad Hanadzlah
DPMP., AMP., PPT., JP.,

Pengerusi Ke-4

(1/6/2002 – 1/5/2004)

 

Y.B. Dato’ Dr Wan Hashim Bin Haji Wan Teh
DPMP., JSM., PPT.

Pengerusi Ke-5

(1/5/2004 – 22/7/2008)

 

Y.B. Tuan Haji Roslan Bin Shaharum

Pengerusi Ke-6

(22/7/2008 – 9/2/2009)

         
datonazri   pengerusidaud2   ybasmuni  

Y.B. Dato’ Haji Nadzri Bin Haji Ismail
DPMP., PMP., AMP., PPT.

Pengerusi Ke-7

(16/2/2009 – 30/6/2013)

 

Y.B. Dato’ Haji Mohamad Daud Bin Haji Mohd Yusoff
DPMP., AMP., PJK.,JP.

Pengerusi Ke-8

(1/7/2013 – 30/6/2018)

  YB Dato’ Haji Asmuni bin Awi
DPMP.

Pengerusi Ke-9

(1/7/2018 – Kini)